بهترین آرایشگاه شاهرود

آنلاین رزرو کنید

چرا آرایشگاه ما؟

سالن پیرایش گلچین یک آرایشگاه مردانه است و با هدف ایجاد تغییرات اساسی در کیفیت خدمات زیبایی آقایان برنامه ریزی شده است. هزاران ساعات کار و تلاش مان موجب گردیده است تا لوکس ترین خدمات مردانه را با داشتن کیفیت بالا و با شرایط بسیار مناسب تقدیمتان کنیم. سالن پیرایش مردانه و داماد گلچین با تکیه بر تخصص نیروهای جوان و به پشتوانه ی سال ها تجربه در عرصه ارائه خدمات حرفه ای زیبایی آقایان در شاهرود، در حال فعالیت است.
ارائه خدمات طراحی، مشاوره، انتخاب مدل مو بر اساس چهره، سن، موقعیت اجتماعی، اندازه و تراکم مو از ویژگی سالن آرایشگاه گلچین می باشد. مجموعه سالن زیبایی و گریم داماد گلچین با ارائه سرویس به بیش از چهار هزار داماد طی دوازده سال فعالیت خود به عنوان یکی از بهترین آرایشگاه مردانه در سطح استان سمنان و شاهرود شناخته می شود.

آنلاین رزرو کنید

گالری عکس داماد

مشاهده عکس های بیشتر

بزرگترین پیرایش شاهرود

خدمات پیرایش گلچین

آرایشگاه گلچین

خدمات داماد(vip)

آرایشگاه گلچین

رزرو نوبت در آرایشگاه گلچین

برای دیدن تمام آرایشگرهای سالن پیرایش گلچین و رزرو نوبت، بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

آرایشگرهای گلچین و رزرو نوبت

بزرگترین پیرایش شاهرود

مطالب علمی

شوره سر

اگر از شوره سر رنج می برید و اطلاعات کامل از تعریف شوره سر و راه های مقابله با آن را نمی دانید، به ادامه مطلب بروید!!!

ادامه مطلب

علل ریزش مو

بسیاری از افراد دلایل مختلفی برای ریزش مو دارند، اما دلایل عمده دیگری باعث ریزش مو شده و شما چهار دلیل عمده در ریزش مو را در ادامه مطلب بخوانید!!!

ادامه مطلب

انواع رنگ مو

اگر با انواع رنگ مو آشنایی ندارید، در ادامه مطلب با انواع رنگ مو آشنا می شوید و یک نکته طلایی برای استفاده از رنگ مو به شما گفته خواهد شد!!!

ادامه مطلب